Forum Lossehelin Strona Główna
 Forum
¤  Forum Lossehelin Strona Główna
¤  Zobacz posty od ostatniej wizyty
¤  Zobacz swoje posty
¤  Zobacz posty bez odpowiedzi
Lossehelin
"Welcome To The Forgotten Land Full Of Our Forgotten Dreams"
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie  RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 
Shaitana wita(?)

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Lossehelin Strona Główna -> ...::Wrota Twierdzy::... Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Shaitana wita(?)
Autor Wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon 22:44, 13 Mar 2006    Temat postu: Shaitana wita(?)
 
Moje imię? Sama nie wiem po co je wam podaję. Na co ono komu? <uśmiecha się szczerząc kły> Mam na imię... Shaitana

Kim jestem?<Chwyta dłonią kaptur osłaniający jej zielone oczy i delikatnie go unosi> Kim jestem? Powiem Wam kim jestem. Jestem pół wampirem. Zadowoleni? Dokładniej? Z wampirem łączy mnie to, iż żywie sie krwią, a poza tym nie ma we mnie wiele z wampira...

Skąd jestem? Sama tego nie wiem... Może z krainy, w której zło walczy z dobrem? Nie, nie... Tak jest wszędzie. Może z piekła? Nie, też nie. Piekło nie istnieje. Chyba, że tu....<uśmiecha się> Wiem, jedynie, że kraina z której pochodze jest mroczna.

Ile mam lat? Hmmm.... Licze sobie... Jestem młoda, a ile sobie liczę, to nie ważne, wiedz, żem młoda.

Zazwyczaj posługuję się ostrym, srebrnym sztyletem. Wspaniała broń. No, a czasem, zważywszy na to, iż jestem pół wampirem, to czasem i kłów się użyje do uśmiercenia.

Moja klasa to: Hmmm... jest we mnie coś z zabójcy...

Moim.... chowańcem? Tak to nazywacie? Nie, On nie jest chowańcem, On, jest przyjacielem. Jest nim czarny wilk. Wilk powiedziałam? <zaczyna się śmiać> On jest taki jak ja. Pół wilk, pół wampir. Znalazłam go, gdy był bardzo młody. Nikt go nie chciał.... zupełnie... Ale to nie ważne...<uśmiecha się lekko> Nie ważne...

Zazwyczaj jestem ubrana w długi czarny płaszcz z kapturem, który osłania moje oczy.

Mój ekwipunek to sztylet... i nic innego... nie nosze przy sobie żadnych szpargałów. W końcu jestem wampirem, może w połowie, ale jednak<szczerzy kły>

Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej- pytajcie. Może odpowiem... MOŻE. ..



Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Pon 17:51, 27 Mar 2006, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Lossehelin Strona Główna -> ...::Wrota Twierdzy::... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo

Powered by phpBB © 2004 phpBB Group
Galaxian Theme 1.0.2 by Twisted Galaxy